خانه » دروس عمومی حرف اخر » دین و زندگی سال سوم حرف آخر ( نظام قدیم )
پک دینی سال سوم حرف آخر
پک دینی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سال سوم حرف آخر ( نظام قدیم )

دین و زندگی سال سوم حرف آخر را می توانیم یکی از کاملترین دروس مربوط به دین و زندگی حرف اخر بدانیم که برای دانش آموزان کنکوری و همچنین طراحان سوالات کنکور از اهمیت بسیار بالایی برای طرح سوال برخوردار می باشد به همین دلیل ما در این بخش از موسسه حرف اخر به تهیه و عرضه این محصول بی نظیر پرداخته ایم .

تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از این پکیج بسیار کامل اطلاعات کاملی را درباره بخش های مختلف درس دین و زندگی حرف اخر را به دست بیاورید و بتوانید در کنکور با استفاده از این اطلاعات به تمامی سوالات مربوط به این بخش پاسخ دهید و بهترین درصد و رتبه ممکن را به دست بیاورید که قبلا نیز پک دین و زندگی سال دوم حرف اخر ارائه شده است و این پک در ادامه ارائه پک سال دوم تهیه شده است .

دریافت مشاوره برای درس دین و زندگی توسط مشاور حرف اخر با رتبه برتر : 7 94 94 95 0919

پکیج دین و زندگی سوم حرف آخر استاد یوسفیانپور

دین و زندگی را میتوان یکی از مهم ترین و سخت ترین بخش های مربوط به دروس عمومی حرف اخر بدانیم که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . زیرا کسانی که می خواهند در کنکور به بهترین نتیجه ها و بهترین رتبه ممکن دست پیدا کنند باید بتوانند در تمامی دروس عمومی درصد بالایی را از خود برجای بگذارند و یکی از مهم ترین درس هایی که بر روی رتبه دانش آموزان بسیار تاثیر گذار می باشد دین و زندگی می باشد که ما به تحلیل و تجزیه آن پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعات کاملی را درباره چگونگی سوالات و جوابگویی به آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

در چند سال اخیر چگونگی و نحوه طراحی سوالات مربوط به دین و زندگی بسیار تغییر کرده است به این صورت که بیشتر از آیات و درک آنها در طراحی سوالات استفاده می شود که این امر باعث شده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور با مشکلات بسیار زیادی مواجهه شوند و نتوانند به درصد بالایی از درس دین و زندگی در کنکور دست پیدا کنند .

به همین دلیل ما برای کمک به داوطلبان کنکور در این پکیج دین و زندگی سال سوم حرف آخر به بررسی تمامی آیات موجود در دین و زندگی پرداخته ایم تا شما عزیزان بتوانید بیشتر با انها آشنا شوید و در کنکور بتوانید به این گونه سوالات پاسخ دهید .

دین و زندگی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سال سوم حرف اخر دارای اهمیت زیادی در کنکور می باشد زیرا ظرفیت بالایی از سوالات کنکور دین و زندگی را به خود اختصاص می دهد به این صورت که این بخش حدود 9 سوال از 25 سوال کنکور را در بر می گیرد که داوطلبان و دانش آموزان کنکوری می توانند با پاسخ گویی به آنها به حدود 36 درصد از سوالات دین وزندگی پاسخ دهند و این امر باعث می شود تا دانش آموزان بتوانند خود را برای کسب بهترین نتیجه ها و رتبه های ممکن آماده کنند .

پک دینی سال سوم حرف آخر
پک دینی سال سوم حرف آخر

دین و زندگی سوم حرف اخر را می توان یکی از مهم ترین و جامع ترین منابع موجود برای یادگیری بخش های مختلف دین و زندگی دانست که در ان تمامی اطلاعات مورد نیاز دانش آموزان و داوطبان کنکوری گنجانده شده است تا بتوانند با استفاده از آن به بهترین رتبه های ممکن دست پیدا کنید . شما دانش اموزان می توانید برای برای اطلاع از چگونگی برگزاری کنکور 98 به بخش مشاور حرف آخر مراجعه کنید و همچنین برای اطلاع از چگونگی برنامه های مربوط به این آزمون بسیار مهم می توانید به برنامه ریزی حرف آخر و نحوه برنامه ریزی مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را به دست بیاورید .

پکیج های نظام جدید دین و زندگی :

مدرس دین و زندگی سال سوم حرف اخر

استاد یوسفیانپور را میتوان یکی از مجرب ترین و با تجربه ترین دبیران درس دین و زندگی در سطح کشور دانست که توانسته است با استفاده از ویژگی های اموزشی و تدریسی به عنوان دبیر موسسه حرف اخر انتخاب شود . استاد یوسفیانپور با استفاده از روش های بسیار کارامد و جدید به تدریس بخش های مختلف دین وزندگی سال سوم حرف اخر پرداخته است . او همچنین در بخش های قبلی به عرضه دین و زندگی سال دوم حرف اخر دست زده است تا بتواند تمامی اطلاعات و دانش خود را در اختیار داوطلبان کنکوری قرار دهد . شما میتوانید برای تهیه این محصول به فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید .

شیوه تدریس دین وزندگی موسسه حرف اخر

استاد یوسفیانپور برای تریس دین و زندگی سال سوم حرف اخر از روش های تدریسی بسیار کارآمد و جدید استفاده کرده است او با استفاد از تصویر سازی ب تدریس بخش های مختلف دین و زندگی حرف اخر پرداخته است تا شما عزیزان بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به یادگیری بخش های مختلف بپردازید . همچنین شما با استفاده از این محصول دیگر لازم نیست که به حفظ آیات بپردازید بلکه می توانید با استفاده از 14 الگو  و نقشه های راه به اموزش بخش های مختلف دین وزندگی بپردازید . این محصول در 9 DVD گنجانده شده است که در پایین به تحلیل تمامی ویژگی های آن ها میپردازیم .

DVD 1 :

  • هدایت – درس 1

DVD 2 :

  • نبوت و امامت – درس 4

DVD 3 :

  • نبوت و امامت – درس 2 و 3

DVD 4 :

  • نبوت و امامت – درس 5 و 7

DVD 5 :

  • نبوت و امامت – درس 8

DVD 6 :

  • نبوت و امامت – درس 9 و 11

DVD 7 :

  • نبوت و امامت – درس 10 و 12

DVD 8 :

  • عزت و ذلت – درس 13

DVD 9 :

  • ازدواج – درس 14 و 15 و 16

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانید برای اطلاع از قیمت پکیج دین و زندگی سال سوم حرف آخر به بخش لیست قیمت محصولات حرف آخر مراجعه کنید و بر حسب نیاز آموزشی خود از محصولات این موسسه استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از این محصول با ارزش به بهترین اطلاعات ممکن دست پیدا کنید و بتوانید به بهترین نتایج دست پیدا کنید .

امتیاز به این صفحه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 امتیاز, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

همچنین ببینید

پک دروس تخصصی پروژه 6040 حرف اخر

پکیج 6040 دروس تخصصی نظام جدید حرف آخر

دروس تخصصی همواره مهم ترین بخش های موجود در کنکور می باشند که شما عزیزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.