خانه » تماس با ما
تماس با موسسه حرف اخر
تماس با موسسه حرف اخر

تماس با ما

تماس با حرف اخر از طریق این بخش برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص محصولات و برنامه ریزی تحصیلی می تونید از طریق شماره هایی که در ادامه معرفی میشن تماس حاصل فرماید. لازم به ذکر است شما می توانید تنها با ارسال یک پیامک مشاوره رایگان به شماره های اعلامی می توانید درخواست تماس رایگان به مشاورین اعلام کنید تا مشاورین ما در کمترین زمان با شما تماس بگرین.

تماس با موسسه حرف اخر

در این بخش فقط یک شماره برای شما عزیزان مشخص می کنیم که شماره مورد نظر هماهنگ کننده مشاورین برای ارتباط با شما هست. یعنی شما با شماره مورد نظر تماس میگرین و در رابطه با موضوعی که می خواهید مشاوره بگیرید بهترین مشاور رو به شما معرفی می کنه و یا اینکه شماره شما رو به مشاور مورد نظر میده تا با شما تماس بگیره.

شماره تماس حرف اخر جهت دریافت پاسخ سوالات قبل از خرید

برای سوالات قبل خرید با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگرید

شماره تماس دفتر حرف اخر برای مشاوره در رابطه با محصولات

برای مشاوره در رابطه با محصولات با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگرید

شماره موبایل موسسه حرف اخر جهت دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از حرف اخر با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگرید

شماره تماس دفتر مرکزی انتشارات حرف اخر جهت معرفی محصول

برای معرفی محصولات و پکیج ها با شماره 7 94 94 95 0919 تماس بگرید

همان طور که بالاتر اشاره شد شما عزیزان می توانید با ارسال پیامک “مشاوره رایگان حرف اخر” به شماره بالا درخواست تماس رایگان از حرف اخر داشته باشید.

برای مشاهده محصولات جدید به قسمت فروشگاه حرف اخر مراجعه کنید. همچنین برای مطلع شدن از قیمت ها به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکلی با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

قبلا در این بخش ها شماره های مجزایی قرار داشت که بعد از دپارتمان بندی بخش مشاورین یک از برترین مشاورین پاسخگوی اصلی تماس شما خواهد بود و بعد از آن شما را به مشاوری که نیازهای شما رو برطرف می کنه وصل خواهد کرد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت تماس با حرف اخر از طریق فرم تماس پایین همین صفحه نیز اقدام کنید. لطفا در پر کردن فرم تماس درخواست خود را کامل اعلام کنید ما بعد از دریافت پیام شما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

امتیاز به این صفحه
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 امتیاز, میانگین: 4٫17 از 5)
Loading...

درخواست تماس

تماس رایگان با مشاورین حرف اخر

جهت درخواست تماس رایگان کد مورد نظر را به شماره زیر ارسال کنید

  • عدد 1 مشاوره با بخش فروش
  • عدد 2 مشاور رتبه برتر تجربی
  • عدد 3 مشاور رتبه برتر رشته ریاضی
پیامک خود را به صورت ( تماس رایگان 1 ) ارسال کنید 7 94 94 95 0919